Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
Dobrodosli na Svastara Forum mesto na kome mozete naci sve sto VAS zanima,mozete se zabaviti takmiciti i jos mnogo toga..! Hvala sto ste posetili nas forum nadamo se da cete se registrovati! Admin Team

 

 Hi ^^ *givEs U A c0okiE*

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
d(^__\\b
d(^__\\b


Posts : 26
Join date : 21.09.2009

Hi ^^ *givEs U A c0okiE* Empty
PočaljiNaslov: Hi ^^ *givEs U A c0okiE*   Hi ^^ *givEs U A c0okiE* Icon_minitimeUto Sep 22, 2009 12:50 pm

hi guys,what's up?

ja sam Te0d0ra iz Vrsca..........labeled as emo 0.o <-----I don't mind that...and I'm here to pr0ve that we're not always in pain and misery

whatever...

I'm not into fashion...niti slj0kice niti sam p0sebn0 zainteres0vana za sminku...msm-farbanje lica XD pa...jeste :SS ..........nekak0...nemam p0jma.....ali 0k nije da se nikad ne sminkam >.> recim0 kre0n je m0je dete lolz

Mrzim povrsne ljude >< ><

M0j id0l u svemu je Amy Lee a samim tim 0miljena grupa Evanescence ^^

jak0 sam tanka ali v0lim da jedem st0 je cudn0 l0lz...a m0zda sam0 tak0 pisem zat0 st0 sam gladna...luda sam i v0lim da radim ne0cekivane stvari...but when I'm n0t in the mood-I'm REALLY not :'( sad mi sve ide 0k p0 ljubavn0m planu bar,tak0 da uzivajte d0k sam fina ^-^ i 0prastajte kad krenem da kukam....ka0 izduvni ventil crtam i pisem pesme....

k0lik0 g0d smesn0 zvucal0 kad p0rastem 0farbacu se u crn0-t0 sigurno i m0zda cu da busim usnu ali plasljiva sam...videcu j0s ^w^

ammmmmmmmmmmmm..........................t0 je t0

I h0pe I'm welc0me

byez

Hi ^^ *givEs U A c0okiE* 259318
Nazad na vrh Ići dole
♥♥~♥DeTeDuGe♥~♥♥
Admin
Admin



Posts : 1860
Join date : 30.03.2009
Location : Nbgd

Hi ^^ *givEs U A c0okiE* Empty
PočaljiNaslov: Re: Hi ^^ *givEs U A c0okiE*   Hi ^^ *givEs U A c0okiE* Icon_minitimeUto Sep 22, 2009 6:31 pm

Haha..Welcome
:)))))
Slazem se sa za ono slokice...
Nazad na vrh Ići dole
d(^__\\b
d(^__\\b


Posts : 26
Join date : 21.09.2009

Hi ^^ *givEs U A c0okiE* Empty
PočaljiNaslov: Re: Hi ^^ *givEs U A c0okiE*   Hi ^^ *givEs U A c0okiE* Icon_minitimeUto Sep 22, 2009 10:16 pm

ja0 danas su mi dali 0nu 0l0vku sa slj0kicama i bila sam sva 0d njih -.- XD

thanks ^-^
Nazad na vrh Ići dole
***Barbie~girl***
***Barbie~girl***


Posts : 44
Join date : 29.08.2009

Hi ^^ *givEs U A c0okiE* Empty
PočaljiNaslov: Re: Hi ^^ *givEs U A c0okiE*   Hi ^^ *givEs U A c0okiE* Icon_minitimeSre Sep 23, 2009 10:25 am

Welcy
Nazad na vrh Ići dole
Dark Angel
Admin
Admin
Dark Angel


Posts : 446
Join date : 24.04.2009
Location : Hawaii:)

Hi ^^ *givEs U A c0okiE* Empty
PočaljiNaslov: Re: Hi ^^ *givEs U A c0okiE*   Hi ^^ *givEs U A c0okiE* Icon_minitimeUto Okt 06, 2009 1:33 pm

Welchy... Uživaj... Nadam se da će ti biti lepo!! :))) Budi redovna ;)
Nazad na vrh Ići dole
http://girltalks.forumotion.com/
Sponsored content





Hi ^^ *givEs U A c0okiE* Empty
PočaljiNaslov: Re: Hi ^^ *givEs U A c0okiE*   Hi ^^ *givEs U A c0okiE* Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Hi ^^ *givEs U A c0okiE*
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: ~* Welcome *~ :: ~Predstawite se nowi 4umasi~-
Skoči na: