Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
Dobrodosli na Svastara Forum mesto na kome mozete naci sve sto VAS zanima,mozete se zabaviti takmiciti i jos mnogo toga..! Hvala sto ste posetili nas forum nadamo se da cete se registrovati! Admin Team

 

 Vazno!!!!Planiranje izmena za forum!

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
♥♥~♥DeTeDuGe♥~♥♥
Admin
Admin



Posts : 1860
Join date : 30.03.2009
Location : Nbgd

Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Empty
PočaljiNaslov: Vazno!!!!Planiranje izmena za forum!   Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Icon_minitimeČet Dec 24, 2009 3:42 pm

Pa ovako,cula sam da Sany ima neke predloge..Ako znate predlozite nesto ovde kako bi smo poboljsali forum..!Ja sam priglupa za te svari u vezi foruma,ali vi kazite sta mislite pa da bude bolje Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! 374574 Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! 374574
Nazad na vrh Ići dole
Sany
Admin
Admin
Sany


Posts : 46
Join date : 16.11.2009
Age : 27
Location : In My Crazy World....

Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno!!!!Planiranje izmena za forum!   Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Icon_minitimeČet Dec 24, 2009 3:53 pm

aaa bre nisi priglupa sta pricas breee.....dala sam predloge da naprawim sajt za forum...i dodam kodowe da pada sneg na forumu,portal itd...pa sta mislite...
Nazad na vrh Ići dole
http://miley-cyrus.niceboard.biz
♥♥~♥DeTeDuGe♥~♥♥
Admin
Admin



Posts : 1860
Join date : 30.03.2009
Location : Nbgd

Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno!!!!Planiranje izmena za forum!   Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Icon_minitimeČet Dec 24, 2009 3:54 pm

ja mislim da je to sto si rekla extra!P.S-Ja jesam priglupa za forume i to..nzm ni sajt da napravim XD
Nazad na vrh Ići dole
Sany
Admin
Admin
Sany


Posts : 46
Join date : 16.11.2009
Age : 27
Location : In My Crazy World....

Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno!!!!Planiranje izmena za forum!   Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Icon_minitimeČet Dec 24, 2009 4:00 pm

nepricaj gluposti...nisam ni ja znala...pa sam citala tutorijale...i sada znm citati kodowe...xP....forumoforumima forum mi je pomogo....a sto se tie moih predloga,msm da bi to ucinilo forum perfektinim.... Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! 901655
Nazad na vrh Ići dole
http://miley-cyrus.niceboard.biz
♥♥~♥DeTeDuGe♥~♥♥
Admin
Admin



Posts : 1860
Join date : 30.03.2009
Location : Nbgd

Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno!!!!Planiranje izmena za forum!   Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Icon_minitimeČet Dec 24, 2009 4:02 pm

da kad sam videla tvoj forum mislila sam da cu da se raspadnem od profesionalizma O_O"...Hmm,ja cu tebe za admina,pa ti uradi kako mislis da treba,ja se ne razumem u te kodove O_O
Nazad na vrh Ići dole
Sany
Admin
Admin
Sany


Posts : 46
Join date : 16.11.2009
Age : 27
Location : In My Crazy World....

Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno!!!!Planiranje izmena za forum!   Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Icon_minitimeČet Dec 24, 2009 4:04 pm

e wazi...idem na posao...preko priwatnih es dobiti pitanja od mene...kako sta zelis... Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! 901655
Nazad na vrh Ići dole
http://miley-cyrus.niceboard.biz
♥♥~♥DeTeDuGe♥~♥♥
Admin
Admin



Posts : 1860
Join date : 30.03.2009
Location : Nbgd

Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno!!!!Planiranje izmena za forum!   Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Icon_minitimeČet Dec 24, 2009 4:05 pm

jao hvala sany carica si brt!!!!ja cu morati uskoro da idem ,ali ti ako te ne rmzi nastavi kako ti zelis zato sto imam poverenja u tebe i znam da si ti najbolja za to!!!
Nazad na vrh Ići dole
♥♥~♥DeTeDuGe♥~♥♥
Admin
Admin



Posts : 1860
Join date : 30.03.2009
Location : Nbgd

Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno!!!!Planiranje izmena za forum!   Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Icon_minitimeČet Dec 24, 2009 4:35 pm

evo dragi clanovi sany najbiljanasvetu je nesto namestila i sad ce jos..pa kako vam se cini..meni je extra!
Nazad na vrh Ići dole
Sany
Admin
Admin
Sany


Posts : 46
Join date : 16.11.2009
Age : 27
Location : In My Crazy World....

Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno!!!!Planiranje izmena za forum!   Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Icon_minitimeČet Dec 24, 2009 4:36 pm

jaooo bwe hwaja.....pada sneg...ali mozda se newidi zbog boje foruma....al swe se se sredi to...xD
Nazad na vrh Ići dole
http://miley-cyrus.niceboard.biz
♥♥~♥DeTeDuGe♥~♥♥
Admin
Admin



Posts : 1860
Join date : 30.03.2009
Location : Nbgd

Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno!!!!Planiranje izmena za forum!   Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Icon_minitimeČet Dec 24, 2009 4:38 pm

verujem ti :*..imam puno poverenja u tebe :*..
Nazad na vrh Ići dole
Sany
Admin
Admin
Sany


Posts : 46
Join date : 16.11.2009
Age : 27
Location : In My Crazy World....

Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno!!!!Planiranje izmena za forum!   Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Icon_minitimeČet Dec 24, 2009 4:46 pm

hwaja ineshka...dodala sam nowe nawigacije..owo forum kalendar itd... Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! 901655
Nazad na vrh Ići dole
http://miley-cyrus.niceboard.biz
♥♥~♥DeTeDuGe♥~♥♥
Admin
Admin



Posts : 1860
Join date : 30.03.2009
Location : Nbgd

Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno!!!!Planiranje izmena za forum!   Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Icon_minitimeČet Dec 24, 2009 4:48 pm

Wow vidim bas je super!Mnogo mi se svidja!Ja oko 16:00 moram stv da idem..Verovatno malcice kasnije,zato sto imam privatni cas engleskog!Jedva cekam da vidim forum kako ce izgledati :***
Nazad na vrh Ići dole
Sany
Admin
Admin
Sany


Posts : 46
Join date : 16.11.2009
Age : 27
Location : In My Crazy World....

Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno!!!!Planiranje izmena za forum!   Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Icon_minitimeČet Dec 24, 2009 5:03 pm

xD....ewo stawija sma nam i rankowe...sada radim userbarowe....e ako nestignem sajt da naprawim sada uradicu ga weceras jer moram na trening oko 6 ....ali sigurno cuu stici da ti uradim.... Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! 901655
Nazad na vrh Ići dole
http://miley-cyrus.niceboard.biz
♥♥~♥DeTeDuGe♥~♥♥
Admin
Admin



Posts : 1860
Join date : 30.03.2009
Location : Nbgd

Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno!!!!Planiranje izmena za forum!   Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Icon_minitimeČet Dec 24, 2009 5:05 pm

WoW tnx puno!Ako stignes sajt,to bi bilo sjajno,ako ne,nmv,mnogo si mi pomogla..Hvalla jos jendom..vtp..
Nazad na vrh Ići dole
Sany
Admin
Admin
Sany


Posts : 46
Join date : 16.11.2009
Age : 27
Location : In My Crazy World....

Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno!!!!Planiranje izmena za forum!   Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Icon_minitimeČet Dec 24, 2009 5:07 pm

ma sticu bwe..1000%.....
Nazad na vrh Ići dole
http://miley-cyrus.niceboard.biz
♥♥~♥DeTeDuGe♥~♥♥
Admin
Admin



Posts : 1860
Join date : 30.03.2009
Location : Nbgd

Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno!!!!Planiranje izmena za forum!   Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Icon_minitimeČet Dec 24, 2009 5:09 pm

Hvala..I ovi rankovi su preextra!Ma sve je extra! ☺️
Nazad na vrh Ići dole
Sany
Admin
Admin
Sany


Posts : 46
Join date : 16.11.2009
Age : 27
Location : In My Crazy World....

Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno!!!!Planiranje izmena za forum!   Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Icon_minitimeČet Dec 24, 2009 5:15 pm

ma nnc ineshka..imas priwatnu od mene..nesht u wezi grafike,...
Nazad na vrh Ići dole
http://miley-cyrus.niceboard.biz
♥♥~♥DeTeDuGe♥~♥♥
Admin
Admin



Posts : 1860
Join date : 30.03.2009
Location : Nbgd

Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno!!!!Planiranje izmena za forum!   Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Icon_minitimeČet Dec 24, 2009 5:18 pm

da videla,za userbarove!Predobro!Odmah stavljam u potpis!
Nazad na vrh Ići dole
Fashion Fairy*



Posts : 65
Join date : 13.09.2009

Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno!!!!Planiranje izmena za forum!   Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Icon_minitimePet Dec 25, 2009 9:56 am

Sad vam je mnooooooogo lepse =)
Nazad na vrh Ići dole
♥♥~♥DeTeDuGe♥~♥♥
Admin
Admin



Posts : 1860
Join date : 30.03.2009
Location : Nbgd

Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno!!!!Planiranje izmena za forum!   Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Icon_minitimePet Dec 25, 2009 3:13 pm

Znam i meni se dopada x)
Nazad na vrh Ići dole
Sany
Admin
Admin
Sany


Posts : 46
Join date : 16.11.2009
Age : 27
Location : In My Crazy World....

Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno!!!!Planiranje izmena za forum!   Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Icon_minitimePet Dec 25, 2009 4:18 pm

xD...jest extra...samo treba se promeniti verzija forumu u nowiju...a naprawila sam neki ludi dizz...pa cu ti ineshka poslati preko pm ako t se swidja...
Nazad na vrh Ići dole
http://miley-cyrus.niceboard.biz
♥♥~♥DeTeDuGe♥~♥♥
Admin
Admin



Posts : 1860
Join date : 30.03.2009
Location : Nbgd

Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno!!!!Planiranje izmena za forum!   Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Icon_minitimePet Dec 25, 2009 4:21 pm

Jest kad moja Sany napravi <3
Posalji na PM,a ja cu da ga stavim ,ali mallo kasnije zato sto moram da ponovim istoriju (to mi je 15 min)
Nazad na vrh Ići dole
Sany
Admin
Admin
Sany


Posts : 46
Join date : 16.11.2009
Age : 27
Location : In My Crazy World....

Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno!!!!Planiranje izmena za forum!   Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Icon_minitimePet Dec 25, 2009 4:23 pm

wazi taman dok zawrsim dizajn do kraja...
Nazad na vrh Ići dole
http://miley-cyrus.niceboard.biz
♥♥~♥DeTeDuGe♥~♥♥
Admin
Admin



Posts : 1860
Join date : 30.03.2009
Location : Nbgd

Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno!!!!Planiranje izmena za forum!   Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Icon_minitimePet Dec 25, 2009 4:24 pm

ok..dolazim za 15 min..ljubb :*
Nazad na vrh Ići dole
candybaby
candybaby


Posts : 40
Join date : 17.11.2009

Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno!!!!Planiranje izmena za forum!   Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Icon_minitimeNed Jan 24, 2010 8:28 pm

Extra je sad.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno!!!!Planiranje izmena za forum!   Vazno!!!!Planiranje izmena za forum! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vazno!!!!Planiranje izmena za forum!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Forum o svemu-nov forum
» Revive forum :)
» Winx Balkan forum

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: ~* Swe o 4umu *~ :: ~Obawestenja~-
Skoči na: